Superkausa sacensībās motokrosā motokluba Rodeo un Sumatas MX sportisti uzvaras laurus plūca četrās no sešām ieskaites klasēm. Turklāt Rodeo braucēji bija pirmie arī komandu kopvērtējumā.
Pirmā Superkausa posma sacensības (pavisam plānoti seši posmi) risinājās Kandavā. Ja pagājušogad sportistiem nācās cīnīties īstā dubļu vannā, tad šogad laika apstākļi bija pilnīgi pretēji – spīdēja saulīte un trasē valdīja putekļu mākoņi. Trases organizatori nespēja laistīt trasi, lai mazinātu sportistu saceltos putekļus.

Individuālajā vērtējumā uzvaras izcīnīja: Arvis Sanders MX 30+, Edgars Meņģelis Kvadri Pro (abi Rodeo), Niks Apfelbaums MX Pro un Ralfs Reinfelds Kvadri 14+ (abi Sumata MX). Vēl godalgoto trijniekā iekļuva Ainārs Soks (Rodeo), kuram sudrabs MX 30+ klasē.

Komandu kopvērtējumā sīvas cīņas valdīja līdz pat pēdējā brauciena pēdējiem metriem. Izrādījās, ka vienādu punktu skaitu ieguvuši mūsu Rodeo un Motosports Elkšņi komandas. Tomēr, pateicoties labākiem papildrādītājiem, uzvara pienācās ventspilniekiem, jo mūsējie uzrādīja augstāku rezultātu MX Pro klasē. Tajā ceturtais finišēja Toms Macuks, bet labākais no Elkšņiem bija Roberts Justs, kuram piektā vieta. Sumatas MX komanda izcīnīja septīto vietu 15 komandu kopvērtējumā. Trešie palika pagājušā gada uzvarētāji Moto Kurzeme

Ventspils klubu pārstāvju komentāri lairakstā Ventas Balss!