Uzvaru NCAA pirmās divīzijas ceturtdaļfināla spēlē izcīnījusi Kristīnes Silarājas pārstāvētā komanda Robert Morris University Colonials, bet ventspilniece sasniedza jaunu rezultativitātes rekordu.

Colonials ar 78:72 pārspēja vienību Long Island, bet Silarāja jau otro spēli pēc kārtas rādīja izcilu sniegumu. 40 laukumā pavadītajās minūtēs ventspilniece sasniedza jaunu NCAA karjeras rekordu, gūstot 27 punktus (2p. 4/6, 3p. 5/6, 1p. 4/4). Tāpat Kristīne izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra vienu pretinieces piespēli.

Pagājušajā nedēļa Kristīne citu uzvaru kaldināt palīdzēja ar 26 punktiem, kas arī bija viņas karjeras labākais sasniegums.  39 minūtesviņa grozā raidīja četrus no astoņiem divpunktu metieniem, četrus no septiņiem tālmetieniem un visus sešus soda metienus. Tāpat Kristīne izcīnīja četras atlēkušās bumbas un pārtvēra pretinieču piespēles, reizi rezultatīvi piespēlēja, kļūdījās, bloķēja sāncenses metienu.