Latvijas čempionātā pludmales futbolā aizvadītas pirmās kārtas spēles. Šogad Ventspils čempionātā pārstāv Hondas vienība, pērn tā bija Ventspils Augstskola.

Komandu skaits salīdzinot ar pagaišo gadu pieaudzis par vienu un tagad ir sešas. Kopā komandas aizvadīs piecus posmus, no kuriem viens arī norisināsies Ventspilī, kur komandas divu apļu izspēlē noteiks Latvijas čempionus un tās vienības, kuras piedalīsies Baltijas kausa izcīņā. Jāpiebilst, ka vienas spēles ilgums irt trīs reizes pa 12 minūtēm. Pirmajā spēle mūsējie tikās ar TUC/FTA komandu.

Spēle iesākās līdzīgi un pēc pirmās trešdaļas 1:1. Otro veiksmīgāk aizvadīja mūsējie un izvirzījās vadībā jau ar 4:2, bet tad pretinieki guva vairākus vārtus pēc kārtas un pārņēma vadības grožus savā pusē ar 6:5. Hondas spēlētājiem vienus vārtus vēl izdevās atgūt un beigās minimāls zaudējums ar 5:6. Izvērtējot, ka ventspilniekiem tā bija pirmā spēle, tad parādītais sniegums ir vērtējums tikai pozitīvi.

Otrajā spēlē pretī nāca pagaišā gada čempioni Ludzas futbolisti un mūsējie cieta likumsakarīgu zaudējumu ar 4:12, jo bieži aizrāvās ar uzbrukumu veidošanu un aizmirsa par aizsardzību. Vārtus mūsējo labā guva: Vladimirs Isajevs 3, Oļegs Jakovļevs un Sergejs Loginovs 2, Ruslans Marčenkovs un Mihails Rjumšins 1.