Neveiksmi FIBA Izaicinājuma kausa Top16 turnīra otrajā mačā piedzīvojuši BK Ventspils basketbolisti, viesos piekāpjoties Norčepingas Dolphins 75:77.

Ventspilnieki maču aizvadīja, kā pa viļņiem, jo stabilitātei krietni traucēja lielais tehniskā brāķa skaits. Pirmajā puslaikā mūsējie pieļāva 11 kļūdas, vairākas reizes arī izpelnoties uzbrukuma piezīmes, un nonāca zaudētājos 41:46. Otrajā puslaikā veiksmes mijās ar neveiksmēm, nelieliem plusiem tūlīt sekoja palieli mīnusi, taču izšķīra visu atkal jau tas pats tehniskais izpildījums.

Pēdējās minūtēs ventspilnieki ieguva divu punktu pārsvaru (75:73) un varēja to arī palielināt, taču sekoja divi neprecīzi soda metieni, pašu pārkāpums un tad arī neprecīza piespēle, un ... 26 sekundes līdz mača beigām Freds Dreins realizēja divus punktus vērtu metienu, bet ventspilnieki savus meta garām, piedzīvojot zaudējumu 75:77.