Grieķijas otrajā spēcīgākajā basketbola līgā uzvaru izcīnījusi ventspilnieka Māra Ļaksas pārstāvēta Panerythraikos komanda, pakāpjoties arī turnīra tabulā.

Ļaksas klubs savā laukumā uzņēma Periko/Arhelaos klubu, kura rindās saspēli vada cits latvietis Edgars Jeromanovs. Mājinieki maču iesāka pārliecinošāk, desmit minūtēs iekrājot septiņu punktu pārsvaru (24:17). Līdz lielajam pārtraukumam viesi gan nedaudz pietuvojās, tomēr otrajā puslaikā laukuma saimnieki vadību nosargāja, galu galā svinot uzvaru 77:68.

Ļaksa laukumā aizvadīja 18 minūtes, kurās guva divus punktus, pa reizei izcīnīja atlēkušo bumbu, piespēlēja un bloķēja metienu, kā arī izprovocēja trīs pārkāpumus. Jeromanovs atbildēja ar diviem punktiem, divām atlēkušajām bumbām un trim izprovocētajām piezīmēm 12 minūšu laikā.

Panerythraikos basketbolisti, kas vēl nesen sildīja turnīra tabulas pēdējo vietu, tagad pacēlušies uz 11. vietu 16 komandu konkurencē. No septītās vietas Ļaksas komandu tagad šķir tikai viena uzvara.