Pēc piecu spēļu pārtraukuma Leiksuperioras Lakers vārtos ASV studentu čempionātā atgriezies ventspilnieks Mareks Mitens, palīdzot komandai tikt pie 13. uzvaras šajā sezonā.

Lakers viesojās Aļaskā pie Anchorage un pirmajā mačā ar Niku Kosofu vārtos svinēja uzvaru – 5:2. Otrajā mačā viesi pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:0, bet vienīgos vārtus ielaida otrajā, galu galā svinot uzvaru ar 3:1. Mitens atvairīja 30 sāncenšu metienus un tika pie sava trešā panākuma septiņos mačos. Lakers tā bija jau sestā uzvara pēc kārtas, un tik gara panākumu sērija pēdējo reizi tai bijusi 2009./2010. gada sezonā.

Mareks līdz šim ticis galā ar 91,1% sāncenšu metienu (174 no 191), vidēji mačā ielaižot 2,45 ripas. Viņš ir devītais labākais starp konferences 16 vārtsargiem, savukārt Kosofs ieņem sesto vietu.

Lakers konferences kopvērtējumā ieņem piekto vietu.