Otro uzvaru pēc kārtas Latvijas telpu futbola čempionātā izcīnījuši Hondas futbolisti, šoreiz viesos apspēlējot turnīra tabulas kaimiņus RTU.

Pa vieniem vārtiem gūstot Aleksandram Gucalo, Vladimiram Kopčam un Sergejam Loginovam, jau mača 18. minūtē mūsu komanda atradās komfortablā vadībā 3:0. Otrajā puslaikā komandas katra guva vēl pa diviem vārtiem (mūsējiem Dmitrijs Kuzmins un Kopča), un Honda svinēja uzvaru 5:2. Ar iegūtajiem 12 punktiem mūsu komanda šobrīd ieņem piekto vietu astoņu komandu konkurencē, savukārt Kuzmins ar septiņiem vārtiem jau iekļuvis čempionāta desmit labāko snaiperu skaitā.

Nākošo spēli Honda aizvadīs 29. janvārī, sporta hallēPārventa tiekoties ar vēl vienu komandu, kas tabulā atrodas līdzās - TSI Futsal Team