Kuldīgas atklātajā čempionātā telpu futbola pie diviem panākumiem tikuši Latus sardzes spēlētāji.

Vispirms ventspilnieki ar 12:5 pieveica Snēpeles komandu, turklāt mača likteni faktiski izšķirot jau pirmajā puslaikā, ko uzvarēja 7:2. Pa trim vārtiem šajā mačā guva Grigorijs Vinogradovs un Aleksandrs Čikiņovs, divus iesita Mihails Vinogradovs un Oļegs Jurčenko, bet pa vienam Deniss Babuļs un Ainis Sīpols, kurš realizēja pendeli.

Otrajā mačā pretī nāca mājinieki no komandas Autoskola, un šī cīņa izvērsās spraigāka. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:1, tomēr otrajā labāk darbojās Latus sardze, svinot uzvaru 4:2. Pa reizei atkal izcēlās Vinogradovi un Čikiņovs, bet vēl vieni vārti Sergejam Ciganovam.

Divi panākumi apsargiem turnīra tabulā ļāvuši pacelties uz trešo vietu 16 komandu konkurencē. Turnīra līderi VTO futbolisti šajā kārtā nespēlēja.