29 Ventspils džudo un sambo kluba sportisti vecumā no 8 līdz 17 gadiem startēja 9. starptautiskajās sacensībās Saldais džudo un tika tajās pie pamatīgas medaļu ražas.

Marija Seļezņova uzvarēja gan U16, gan U18 vecuma grupā, bet vēl pie zelta medaļām tika arī Aļika Avtuhova, Zahars Lisenko un Artjoms Berestovs. Viktorija Ķergalve savā vecuma grupā tika pie sudraba medaļas, bet, startējot pie gadu un divus gadus vecākām sportistēm, viņai bronza. Sudraba medaļu Saldū izcīnīja arī Annika Zemele, Timofejs Tkačovs, Ņikita Oļijniks, Niks Mauls, Andrejs Stibelis un Damirs Volodjko.

Vēl trīs sportistiem – Kristenam Tīrmanim, Artjomam Gorbatenko un Viktoram Mikuļčikam Saldajā džudo bronza. Tāpat šajās sacensībās startēja un cienījami cīnījās arī Stepans Bogdanovs, Artjoms Kvašņins, Reinārs Gruzds, Artjoms Havins (visiem 5. vieta), Aleksejs Gorbatenko, Karims Levčuks (abiem 7. vieta), Daniils Semjonovs, Jegors Kirpičovs, Roberts Dzelme, Miks Bišofs, Mihails Ustinovs un Marks Andruščaks.

Saldajā džudo tika vērtēts arī komandu sniegums, un ventspilnieki 29 klubu konkurencē ieņēma augsto ceturto vietu.