Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace" norisinājās ikgadējā Latvijas Gada balvas sportā svinīgā ceremonija. Latvijas Gada balvu sportā 2017 pretendentus nominācijās izvirzīja sporta žurnālisti un federācijas, LOK pārstāvji un citi nozares eksperti. Uzvarētājus slēgtā balsojumā noteica žūrija.

Labākā trenera balvu ieguva svarcēlāju treneris Eduards Andruškevičs, kura audzēkņiem šis bija ļoti ražīgs gads. Artūrs Plēsnieks izcīnīja sudraba medaļu pasaules čempionātā, Rebeka Koha pasaules čempionātā tika pie bronzas medaļas, kā arī triumfēja Eiropas un pasaules junioru čempionātos, Armands Mežinskis kļuva par Eiropa čempionu U17 vecuma grupā, bet Daniela Ivanova uzvarēja Eiropas čempionātā U15 grupā.