Olimpiskā centra Ventspils vieglatlētikas manēža aizvadītas sporta skolas Spars tradicionālās sacensības Ziemassvētku kauss, kurās piedalījās Latvijas un Lietuvas jaunie atlēti.

Sacensībās piedalījās 1999./2000. gadā, kā arī 2001./2002. gadā dzimušie jaunie sportisti no Lietuvas, Limbažiem, Iecavas, Liepājas, Talsiem, Kuldīgas, Saldus, Tukuma, Jelgavas, Ventspils novada un pilsētas.

Ventspilnieki ļoti labus sasniegumus uzrādīja tieši jauniešu konkurencē. Darja Sopova izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā (5,27m) un 1.vietu augstlēkšanā (1,60m), bet Mariuss Milts bija pirmais 60m (7,28s) un sīvā cīņā tāllēkšanā, kur pirmās trīs vietas atšķīrās pa vienam centimetram, izcīnīja trešo vietu (6,27m). Luīze Sietiņa uzvarēja 60m/b (9,00s), Adīna Fridrihsberga bija ātrākā 300 metros (44,22s) , bet trešā šajā distancē bija novadniece Tija Freimane (44,71s).

Daniils Staruks ieguva otro vietu 600 metros (01:32,00min), bet Elīna Martinsone bija otrā augstlēkšanā (1,60m). Rihards Vašuks 600m finišēja trešais (01:38,99min), bet novada sporta skolas pārstāvei Ketijai Orlovskai trešais rezultāts (05:48,18min) bija 1500 metru skrējienā. 1500 metros jauniešiem novadniekiem divas medaļas – Kristapam Fiļipjonokam sudrabs (04:43,95), Nikam Lagzdiņam bronza (04:44,05min).

Tāds pats panākums arī augstlēkšanā – sudrabs Ņikitam Agapovam (1.80m), bronza Matīsam Danielam Kraučam (1,75m). Vēl bronzas medaļa arī novada pārstāvim Paulam Slanķim, kurš bija trešais 400 metros (40,41s). Junioru konkurencē ventspilniece Frederikai Rūmniecei labākais rezultāts augstlēkšanā (1,70m), bet novadnieks Jānis Pēteris Pečaks uzvarēja tāllēkšanā (6,05m). Atlētu treneri Aigars Matisons, Sergejs Paipals-Šulcs, Dainis Lodiņš, Aivars Žeimuds, Juris Petrovičs, Andris Kronbergs, Arno Kiršteins, Aivars Čaklis.