Pie trešā panākuma piecos Čempionu līgas mačos tikuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos pārliecinoši ar 99:74 pieveica Turcijas komandu Gaziantep. Nākamajā nedēļā Ventspilī viesosies Italijas Copa d'Orlando.

Pirms šīs spēles abām komandām bija vienāds uzvaru skaits, taču ventspilnieki pie abiem panākumiem bija tikuši mājās, bet vienīgo izbraukumu bija noslēguši ar zaudējumu. Gaziantepā pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, taču, pateicoties disciplinētai un saliedētai cīņai, nedaudz priekšā turējās Ventspils. Pirmās desmit minūtes mūsējie noslēdza ar piecu punktu pārsvaru 22:17, bet otrajā plusiem pielika vel divus punktus – 38:31.

Izšķirošie notikumi risinājās trešajā ceturtdaļā, kurā laukuma saimnieku spēle pajuka pavisam. Meistarīgie un pieredzējušie Turcijas kluba leģionāri maču centās vinnēt individuālām pūlēm, kamēr ventspilnieki turpināja cīnieties visas komandas spēkiem, tā strauji palielinot savus plusus. Ceturtdaļas pēdējās minūtēs, kad Ventspils pārsvars jau pārsniedza 20 punktus, malā tika nosēdināti visi Gaziantep amerikāņi, kas viesim tikai ļāva tikt jaunos augstumos – 71:41 pēc 30 spēles minūtēm.

Pēdējās ceturtdaļas pirmajos deviņos uzbrukumos mājinieki realizēja septiņus (!!) tālmetienus un veica izrāvienu 17:2, liekot Robertam Štelmaheram pat divas reizes saukt uz pārrunām iemigušos ventspilniekus. Lai gan pēc tam viesu uzbrukums nedaudz pamodās, nenolūza arī turki, turpinot šaut no perimetra, taču īstajā brīdī nāca Bleika Hamiltona trīnīši, kurš iemeta trīs tādus pēc kārtas. Ar to arī Gaziantep aizrautība bija galā, savu debiju Čempionu līgā varēja piedzīvot Artūrs Grīnbergs, bet komanda svinēja uzvaru 99:74.

Gaziantep - Ventspils 74:99 (17:22, 14:18, 10:33, 17:22)