VK Ventspils volejbolisti Nacionālās līgas 1. divīzijas ietvaros devās pirmajā izbraukumā, ar 3:1 (23-25; 25-19; 25-23; 25-22) pārspējot VK Ozolnieki komandu.

Pirmajā setā mājinieki spēlēja veiksmīgāk un uzvarēja visai saspringtā seta galotnē. Otrajā setā apgriezienus jau bija uzņēmuši VK Ventspils spēlētāji, kuri pretiniekiem ļāva gūt 19 punktus. Spēles turpinājumā ventspilnieki pieļāva itin daudz kļūdu, kas neļāva strauji atrauties no pretiniekiem, taču gan trešā, gan arī ceturtā seta galotnēs mūsējie spēja noturēt minimālu pārsvaru un turnīra tabulā pievienot trīs punktus par uzvaru.

Rezultatīvākais vīrs bija Kristaps Šepte - 31 punkts, savukārt 11 punktus pievienoja Matīss Kaņeps, bet 9 - Reiņa Grīnberga kontā.

Šobrīd VK Ventspils ir vienīgā komanda līgā, kura nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu, kas ļauj ieņemt stabilu līderpozīciju.

Nākamo spēli VK Ventspils aizvadīs Latvijas kausa izcīņas ietvaros, kad 1. novembrī plkst. 20 tiksies ar RVS komandu.

Nākamā mājas spēle Nacionālās līgas 1.divīzijā SH Pārventa paredzēta 4. novembrī plkst. 13 pret Aizputes komandu.