Pirmo maču jaunajā LBL2 sezonā aizvadījuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, savā laukumā uzņemot BK Saldus komandu un spraigā cīņā izcīnot uzvaru.

Viesi maču sāka labāk, pirmo puslaiku noslēdzot ar trīs punktu pārsvaru – 48:45. VeA pārņēma vadību trešās ceturtdaļas vidū, kad divreiz pēc kārtas precīzs bija Deniss Vikentjevs. Pirms izšķirošās ceturtdaļas mājiniekiem bija četru punktu pārsvars (66:62), bet viesu pieci punkti pēc kārtas atkal lika ventspilniekiem dzīties pakaļ.

Divi Toma Stupeles tālmetieni ļāva tikt pie +3, un šo deficītu viesiem vairs neizdevās likvidēt. Sākoties pēdējai minūtei, VeA bija jau desmit punktu pārsvars, bet visā mačā tika izcīnīta uzvara ar 89:80. Ar double-double izcēlās baltkrievu duets – Vlads Mikuļskis guva 22 punktus un savāca desmit atlēkušās bumbas (viņam arī 7 piespēles), bet Vikentjevs maču pabeidza ar 20 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām. Kārļa Bērziņa rēķinā 15 punktu un piecas piespēles.

Nākamo maču studenti aizvadīs 13. oktobrī, kad viesosies Kandavā.