Olimpiskā centra Ventspils ledus hallē notika starptautisks kērlinga turnīrs”Ventspils kauss 2017, kurā sacentās 16 komandas ar dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.

Kā ierasts amatieru kērlinga turnīros, vienotā konkurencē cīnījās vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Katra komanda turnīrā aizvadīja piecas spēles. Komandas sacensības uzsāka divās apakšgrupās, bet pēc trīs spēļu rezultātiem komandas tika sadalītas Zelta un Sudraba grupās.

2017. gada Ventspils kausu uz Rīgu aizveda sporta kluba OB komanda Vēja atnestie (skips Ansis Regža, Pēteris Šveisbergs, Rasa Lubarte, Ivars Černajs), kas izšķirošajā spēlē spēja pārliecinoši uzvarēt Ventspils kērlinga kluba komandu Ostas celtnieks, kas līdz finālam bija vienīgā turnīra komanda bez zaudējumiem. Ostas celtnieka vīriem (skips Andris Janbergs, Andris Padrevics, Jānis Birznieks, Renāts Vieško, Dainis Martinsons), lai arī rūgts zaudējums finālā, taču godam izcīnīta otrā vieta, kas divkārtējiem Ventspils čempioniem ir labs panākums starptautiskās sacensībās. Trešo vietu turnīrā izcīnīja Baltkrievijas un Latvijas apvienotā komanda Minsk, kurā kopā ar baltkrievu kērlingistiem cīnījās Ventspils kērlinga kluba spēlētājas U. Abakauka un R. Šteinberga.

No pārējām ventspilnieku pārstāvētām komandām Zelta grupā, kurā norisinājās cīņa par Ventspils kausu, iekļuva arī komanda Pērles (skips Gunta Millere) un junioru komanda Ice Storm (skips Markuss Salmiņš), kā arī komanda Forsarus (skips Dace Ābelīte), kurā bija apvienojušies Kauņas un Ventspils spēlētāji. Šoreiz labākos rezultātus – 6. vietu – sasniedza junioru komanda.

Sudraba grupā pirmo vietu izcīnīja Minskas un Ventspils spēlētāju apvienotā komanda Baltic Mix (skips N. Rudņitskaja), otrajā vietā komanda LAT Juniors (skips A. Briežkalns), trešajā vietā - Latvijas, Igaunijas un Krievijas apvienotā komanda Predators (skips B. Bārzdainis).

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: