Uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē piektdien izcīnīja čempionāta līdervienība "Ventspils", kas izbraukumā ar 86:71 uzvarēja Jelgavas klubu "Zemgale".

Uzvarētājiem pa 13 punktiem guva Lauris Blaus un Sauļs Kuzminsks, bet ar 12 punktiem izcēlās Akselis Vairogs.

Savukārt "Zemgales" rindās ar 13 gūtajiem punktiem izcēlās Skotijs Vilsons, bet 11 punktus guva Kalvis Krūmiņš.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, un mača pirmajās minūtēs "Zemgale" pat atradās vadībā ar 11:4. Vadību "Ventspilij" izdevās pārņemt trešās ceturtdaļas sākumā, bet lielāku pārsvaru par desmit punktiem viesiem izdevās iegūt tikai ceturtās ceturtdaļas vidū (77:64). Atlikušajā spēles laikā "Ventspils" pārliecinoši kontrolēja mača gaitu un izcīnīja uzvaru.

Jau ziņots, ka arī abu komandu pirmajā tikšanās reizē ar 94:74 pārāka bija "Ventspils".

LBL kopvērtējumā pēc šī mača "Ventspils" komanda ar astoņām uzvarām deviņās spēlēs saglabāja pirmo pozīciju, bet "Zemgale" ar sešām uzvarām 13 cīņās atkrita uz piekto pozīciju.

Kā ziņots, LBL regulārajā čempionātā tiks aizvadīti četri apļi, katrai komandai izspēlējot pa 28 spēlēm. Pēc tam sešas labākās vienības izslēgšanas turnīrā turpinās cīnīties par medaļām.