Pie piektās uzvaras pamatlaikā Latvijas 1. līgas čempionātā tikuši Ventas 2002 hokejisti, kas savā laukumā tika galā ar turnīra pastarīšiem – Jūrmalas hokejistiem.

Pēc pirmā perioda mājiniekiem gan nācās nopietni parunāt par attieksmi pret dzīvi, jo viesi bija vadībā ar 2:0. Otrajā trešdaļā viss sāka nostāties savās vietās, jo nepilnu četru minūšu laikā Edgara Valtera un divi Jāņa Goluboviča metieni ļāva Ventai tikt vadībā. Lai gan jūrmalniekiem tomēr izdevās izlīdzināt rezultātu, tikai 24 sekundes vēlāk Oskars Grigulis atjaunoja ventspilniekiem vienas ripas pārsvaru.

Trešajā periodā Oskars pamanījās nokārtot hettriku, kas ļāva svinēt uzvaru ar 6:3. Tas Ventai 2002 bija otrais panākums pēc kārtas, jo pirms tam ar šādu pašu rezultātu viesos izdevās pieveikt HS Rīga spēlētājus.

Grigulis ar 18 precīziem metieniem ir labākais vārtu guvējs līgā, kā arī otrais, rēķinot vārtus un piespēles. Trešais šajā sarakstā ir J. Golubovičs.