Jēkabpilī notika Latvijas Kausa piektais, noslēdzošais posms svarbumbu celšanā, kurā Ventspils pilsētas sportisti izcīnīja desmit medaļas.

Pēc noslēguma posma tika apkopoti kopējie rezultāti un noteikti uzvarētāji individuālajā un komandu ieskaitē. Kopumā visos šī gada Latvijas Kausa posmos svarbumbu celšanas piedalījās vairāk kā 250 sportisti. Neskatoties uz lielo konkurenci, par Latvijas Kausa 2016 uzvarētājiem dažādās vecuma grupās kļuva uzreiz pieci ventspilnieki.

Jauniešu grupā par labākie rezultāti Sergejam Koncedalovam (svara kategorija līdz 58 kg – četras uzvaras piecos posmos) un Aleksam Giņko (svaru kategorija līdz 68 kg – uzvarēja visos posmos). Junioru grupā par uzvarētāju svara kategorijā virs 105kg kļuva Jevgēņijs Gordejevs (četras uzvaras piecos posmos), pieaugušo grupā par absolūtajiem uzvarētājiem savās kategorijās kļuva Artūrs Tančins (svara kategorija līdz 78 kg) un Vasilijs Giņko (svara kategorija līdz 105 kg). Tāpat abi sportisti kļuva par Latvijas Kausa uzvarētājiem veterāniem, katrs savā vecuma grupā.

Kausa izcīņas kopvērtējumā svarbumbu celšanas klubs “Ventspils Atlants” izcīnīja trešo vietu astoņu jauniešu komandu konkurencē, kā arī attiecīgi sesto un sesto vietu desmit junioru un pieaugušu komandu konkurencē Latvijas Kausa kopvērtējumā.

Decembra sākumā, Rīgā notiks Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā, kurā mūsu svarbumbu cēlāji centīsies noslēgt sezonu ar lieliskiem rezultātiem un uzvarām.