Latvijas Basketbola līgas (LBL) līdere "Ventspils" otrdien viesos ar rezultātu 93:65 (23:25, 24:13, 22:19, 24:8) pārspēja "Valka"/"Valga" basketbolistus, tiekot pie piektās uzvaras.

Ventspils komandā rezultatīvākais bija Toms Leimanis, kurš guva 17 punktus, bet 14 punkti Villija Dīna kontā. Ar 12 punktiem izcēlās Rihards Kuksiks, bet pa desmit punktiem sameta Ronalds Zaķis un Folerins Kempbels, kamēr zem groziem saimniekoja Andrejs Gražulis, kurš savāca deviņas atlēkušās bumbas.

Tikmēr mājiniekiem 14 punktus iemeta Sandis Silavs, bet 12 punkti Artūra Briča kontā.

Spēles pirmais ceturksni aizritēja sīvā cīņā, ceturtdaļu ar rezultātu 25:23 uzvarot mājiniekiem. Tāpat arī otrā ceturkšņa pirmās četras minūtes aizritēja sīvā cīņā par vadību, bet tālāk jau atrāvās ventspilnieki, kuri puslaiku uzvarēja ar 47:38. Trešajā mača nogrieznī "Valka"/"Valga" basketbolisti pretiniekus neatlaida tālāk par desmit punktiem, taču ceturtajā ceturtdaļā "Ventspils" ievērojami kāpināja savu pārsvaru un svinēja uzvaru ar rezultātu 93:65.

"Ventspils" LBL sezonu sākusi ar piecām uzvarām tikpat mačos un ir viena no divām komandām, kura šosezon nav zaudējusi, jo divi panākumi divos mačos ir arī "VEF Rīga" basketbolistiem. Bez valcēniešiem ventspilnieki šosezon ir uzvarējuši "Jēkabpils", "Ogre"/"Kumho Tyre", "Barons kvartāls" un "Liepāja"/"Triobet" komandas, šajos četros mačos gūstot panākumu ar 20 vai vairāk punktu.