30. decembrī savas pirmās spēles Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā Olimpiskā centra „Ventspils” kausa izcīņā aizvadīja iepriekšējā gada vicečempioni Rodeo un Ventspils Augstskolas studentu komandas.

Spēles beigu rezultāts 91:54 (18:7; 17:14; 31:12;25:21). Spēles sākums neliecināja par šādu iznākumu, jo visu pirmo puslaiku komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, kura noslēdzās ar rezultātu 35:21. Trešās ceturtdaļas vidū  Rodeo komanda veica 26:0 izrāvienu, kas arī noņēma jautājumus par šīs spēles uzvarētāju, jo rezultāts bija kļuvis jau 64:29.

Uzvarētājiem punktu sadalījums ļoti līdzvērtīgs, jo 8 no 9 spēlētājiem guva robežās no 8 līdz 14 punktiem. Rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Dāvis Delvers, bet uzreiz trīs spēlētāji Edgars Buiķis, Kārlis Gubāts un Juris Zakenfelds atzīmējās ar 13 punktu guvumu.

Zaudētājiem 16 punktus guva Viesturs Kohs, Henrijam Pēterhofam 9 punkti, bet Andis Vanags un Austris Laizāns atzīmējās ar 7 punktu guvumu.

Atgādinām, ka 29. novembrī čempionāta pirmajā spēlē savā starpā tikās Ventbunkers un Spars I komandas, kur ar rezultātu 81:77 pārāka bija Spars I komanda.