Latvijas ziemas čempionātā pieaugušajiem Kuldīgā 27. un 28. februārī Sporta skolas “Spars” vieglatlēti izcīnīja divas medaļas – sudraba un bronzas.

Sudraba medaļu ļoti spraigā cīņā ieguva jaunākais šo sacensību dalībnieks Edgars Berķis, sasniedzot jaunu personisko rekordu lodes grūšanā (rez.15,81m). Viņš tikai 5 centimetrus zaudēja valmierietim Arnim Žviriņam un par 2 centimetriem pārspēja Ventspils Olimpiskā centra atbalstīto sportistu Edgaru Kononovu. Bronzas medaļu kārtslēkšanā sievietēm ieguva Viktorija Semeņuka (rez.2,70m). Ar jaunu personisko rekordu (11,87m) lodes grūšanā sievietēm 4. vietu izcīnīja Elīza Šubrovska. Savukārt augstlēkšanā Sendijs Ziemelis pārvarēja vienādu augstumu ar novadnieku Edgaru Andersonu (1,93m) un izcīnīja 5. vietu.

Zelta medaļu tāllēkšanā ieguva mūsu ventspilniece Māra Grīva ar rezultātu 6,10m.