Ar iespaidīgu uzvaru jauno gadu sākušas BK Ventspils basketbolistes, savā laukumā revanšējoties komandai Daugavpils Universitāte par zaudējumu Latgalē.

20. decembrī ventspilnieces, spēlējot vien septiņu basketbolistu sastāvā, Daugavpilī piedzīvoja zaudējumu (51:710, kas komandai bija pirmais šajā sezonā. Uz 2016. gada pirmo maču trenera Venta Kārkliņa rīcībā bija pilns sastāvs, kas viešņām neatstāja nekādas cerības. Jau pirmajā puslaikā ventspilnieces guva 51 punktu un tika pie 29 punktu pārsvara, bet pēdējā ceturtdaļā panāca arī +37, maču tomēr galu galā noslēdzot ar nedaudz mazāku pārsvaru – 95:62. 20 punktu uzvarētājiem guva Kristīne Ignatjeva, 19 punktu un septiņas atlēkušās bumbas Luīzes Šeptes rēķinā, bet Ieva Naudiņa-Indriekus guva 17 punktu, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. BK Ventspils dāmas deviņos mačos izcīnījušas astoņas uzvaras un ir stabilas Jaunās sieviešu basketbola līgas līderes.