Piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, šoreiz LBL 2. divīzijas mačā savā laukumā piekāpjoties komandai Turība.

Mača pirmais puslaiks aizritēja visai līdzīgā cīņā, un pēc tā komandas šķīra tikai viens punkts – 28:29. Nākamajās 20 minūtēs viesi nospēlēja krietni labāk, sevišķi uzlabojot sniegumu uzbrukumā un ļoti enerģiski cīnoties par atlēkušajām bumbām. Galu galā no intriģējošas mača izskaņas nekas tomēr nesanāca. VeA piedzīvoja zaudējumu ar 62:86, un tas komandai bija jau sestais aizvadītajās astoņās spēlēs, bet Turības basketbolistiem tā bija septītā uzvara. 22 punktus ventspilnieku labā guva Oskars Gorbants, 15 sameta Mārtiņš Rugājs, bet 13 Kristiana Šefanovska kontā. Jau šodien jaunie ventspilnieki savā laukumā uzņems komandu Jugla/Emerald, kuras rēķinā ir tikai viena uzvara. Mūsējie šobrīd ieņem piekto vietu A grupā, tiesa, rēķinot uzvaras, mūsējiem ir tikai priekšpēdējais rezultāts, tā ka pienācis īstais brīdis pārtraukt neveiksmju sēriju.