Uzvaru sēriju Zviedrijas čempionātā turpina pašreizējā čempione komanda Sodertalje Kings ar ventspilnieku Dāvi Lejasmeieru sastāvā. Pēdējā mačā tā viesojās pie Jamtland Basket un jau pirmajā puslaikā iekrāja solīdu pārsvaru – 44:27.

Pēc pārtraukuma mājinieki tikai epizodiski prata pietuvoties, bet galu galā Kings svinēja uzvaru ar 81:61. Lejasmeiers bija laukumā 25 minūtes un šai laikā pa grozu meta vien trīs reizes, bet visas precīzi, realizējot abus divpunktu metienus un vienīgo tālmetienu. Dāvja rēķinā arī piecas rezultatīvas piespēles. Šodien Kings jāaizvada trešā spēle FIBA Eiropas kausā, savā laukumā uzņemot itāļu Varese ar latviešu uzbrucēju Rihardu Kuksiku sastāvā. Itāļi sākuši turnīru ar uzvaru un zaudējumu, bet zviedri zaudējuši abās spēlēs. Jāatgādina, ka šovakar Polijā savu trešo spēli šajā turnīrā aizvadīs arī BK Ventspils.