Baltijas Ekspreša basketbolisti nosargājuši Rietumu līgas čempionu titulu, izšķirošajās cīņās tiekot pie panākumiem ļoti spraigās cīņās.

Pusfinālā pretī nāca Kazahstānas komanda Atyrau Barsy un pirmajā puslaikā iekrāja astoņu punktu pārsvaru (38:30). Trešajā ceturtdaļā ventspilnieki savus mīnusus sadeldēja uz pusi, bet ceturtajā prata arī izrauties priekšā un izcīnīt uzvaru ar 74:70. Rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Klāvs Šilbergs. Otrajā pusfinālā regulārās sezonas uzvarētāji un mājinieki BK Viss.lv Kandava ar 104:81 sagrāva talseniekus un bija gatavi pārmācīt arī ventspilniekus, bet iznāca citādi. Pirmajā puslaikā nedaudz pārāki bija viesi, pēc trim ceturtdaļām +7 jau bija mājiniekiem, tomēr izšķirošajā ceturdaļā čempioni uzvarēja ar 12 punktu pārsvaru, ar 78:73 triumfējot visā mačā un nosargājot titulu. 19 punktu uzvarā guva Dāvis Delvers, bet 17 – Jānis Zemels. Trešo vietu turnīrā izcīnīja Talsu komanda, kas ar 81:77 pārspēja kazahus. Komandas sastāvā spēlēja arī Rihards Lomažs un Mārtiņš Auns.