Ar aizraujošām spēlēm noslēdzies Latvijas Bērnu un jaunieši hokeja čempionāts U-18 vecumā, kurā noslēdzošajā spēlē savā starpā tikās HK Venta 2002 un Liepājas SSS, komandas kuras abas pretendēja uz sudraba un bronzas medaļām.

Pati spēle bija ļoti aizraujoša, jo vēl 5 minūtes līdz beigām vadībā ar 2:1 atradās HK Venta 2002, tomēr tad liepājnieki guva trīs bezatbildes vārtus un izcīnīja dramatisku uzvaru, tādejādi iegūstot sudraba godalgas, atstājot ventspilniekus ar bronzas medaļām. Vārtus mūsu komandas labā guva Sandis Mežaraups un Dāgs Pikmanis.

10

Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionāta apbalvošana norisinājās Arēnā Rīga spēles pārtraukumā starp Latvijas un Francijas izlasēm.

No 10. līdz 12.aprīlim Rīgā notika starptautiskais hokeja turnīrs „VOLVO CUP 2015” U-18 vecuma grupā, kurā trešo vietu ieguva HK Venta 2002 komanda. Trīs dienu laikā mūsu komanda aizvadīja astoņas spēles. Komandas vērtīgākā spēlētāja balvu šajā turnīrā saņēma Sandis Mežaraups.

Šobrīd mūsu komandai vēl atlikušas divas svarīgas spēles Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā, kurās tiks noskaidrots vai mūsu komanda spēs izcīnīt sudraba medaļas, vai tomēr būs jāsamierinās ar bronzu. Izšķirošās spēles mūsu komandai notiks, 26. un 27.aprīlī Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē, kad ventspilnieki tiksies ar SDYSHOR-5 no Gomeļas.