LBL 2. divīzijā zaudējumu piedzīvojuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, viesos piekāpjoties Mārupes komandai.

Mačs risinājās ļoti līdzīgā cīņā, tiesa, vadībā gandrīz visu laiku turējās mājinieki. Pēdējo ceturtdaļu viņi uzsāka ar sešu punktu pārsvaru, taču ceturtās minūtes sākumā laukuma saimnieki jau bija vadībā ar 62:52. Ventspilnieki gan turpināja spēlēt pacietīgi, un drīz vien intriga bija atjaunota. Diemžēl mača izskaņā tomēr neizdevās pārņemt vadību, tāpēc nācās samierināties ar zaudējumu (69:75). 23 punkti un desmit atlēkušās bumbas Klāva Čavara rēķinā, 14 punktu sameta Oskars Gorbants, bet Eduards Ceplis septiņiem punktiem pievienoja 11 atlēkušās bumbas. Regulārajā sezonā VeA atlicis vēl tikai viens mačs – 12. martā savā laukumā jātiekas ar BK Jēkabpils 2. Ar astoņām uzvarām 17 mačos ventspilnieki ieņem septīto vietu 2. posma turnīra tabulā.