Ventspils loka šaušanas kluba Odisejs dalībnieki ar panākumiem startējuši Latvijas un Baltijas ziemas čempionātos telpās.

Latvijas čempionātā kopumā piedalījās 49 loka šāvēji, bet Odiseju trenera Viktora Avsjuka vadībā pārstāvēja 11 sportisti. Kompaktloku klasē Latvijas čempiona titulu izcīnīja Vladislavs Fetiskins, bet sudraba medaļu ieguva Vladimirs Tjutjukovs.

Sieviešu konkurencē otrā Ksenija Boļšakova. Šāds sniegums komandu kopvērtējumā ventspilniekiem ļāva ierindoties otrajā vietu. Baltijas ziemas čempionāts pulcēja 70 sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Ventspils loka šaušanas kluba Odisejs sportisti ieguva sekojošas vietas: rekursīvā loka klasē Igors Skrebels ieņēma devīto vietu, bet Artjoms Sidleckis un Viktors Avsjuks dalītu 17. vietu; Kompaktloku klasē Vladislavs Fetiskins bija ceturtais, Sergejs Meleškevičs izcīnīja astoto vietu, bet Vladimirs Tjutjukovs – devīto.