Kuldīgā notikušajās Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā D grupai Ventspils novada BJSS audzēkņi uzrādīja izcilus rezultātus un atveda mājās 28 medaļas: 13 zelta, 10 sudraba un 5 bronzas.

Fantastiskas sacensības – mūsējiem vieglatlētiem gandrīz katrā disciplīnā godalgota vieta.

Lielākais dalībnieku skaits, kā parasti, bija 60 m skrējienā, meitenēm 66, zēniem 65 dalībnieki. Marta Matisova 60 m izcīnīja augsto 2. vietu, rez. 9.29s (treneris A. Kiršteins) un Beātei Isājevai 3. vieta, rez. 9.59s (treneris A. Žeimunds). Zēniem 60 m Kasparam Plotniekam 3. vieta, rez. 9.51s (treneris A. Čaklis).

Marta Matisova lielā konkurencē izcīnīja 2 zelta medaļas – 1. vietu 200 m, rez.32.40s, un tāllēkšanā, rez. 3.83m. Tāllēkšanā zēniem 1. vieta Ernestam Gūtmanim, rez. 3.86m (treneris A. Kiršteins), 2. vieta Kasparam Plotniekam, rez. 3.81m.

600 m skrējiena distancē 1. vieta Zanei Hamsterei, rez. 2:08.30 (tren. A. Čaklis), 2. vietu izcīnīja Dans Deniss Amons, rez. 2:06.02 (tren. K. Gulbis).

Augstlēkšanā meitenēm Nikolai Mūrniecei 2.vieta, rez. 1,15 m (tren. A. Žeimunds), zēniem visas medaļas Ventspils novada BJSS audzēkņiem: 1. vietā Alens Vārpiņš, rez. 1,20 m (tren. A. Čaklis), 2. vietā Ernests Gūtmanis, rez. 1,20m (tren. A. Kiršteins), 3. vietā Dans Deniss Amons, rez. 1,15m.

60 m/b skriešanā meitenēm 2. vietu izcīnīja Jana Sula, rez. 12.69s (tren. A. Žeimunds), 3. vieta Zanei Hamsterei, rez. 12.77s. Zēniem 60 m/b 3. vieta Raineram Rajenam Matisonam, rez. 12.28 s (treneri A. Kiršteins, A. Matisons).

Sacensību noslēgumā kā kulminācija bija 4x100m stafete, kur meitenes startēja ar divām komandām un izcīnīja zeltu un sudrabu, 1. vieta: B. Isājeva, A. E. Skricka (tren. K. Gulbis), K. Bernāne (tren. K.Gulbis), M. Matisova un 2. vietā: J. Sula, N. Mūrniece, L. Daņiļeviča (tren. K.Gulbis), Z. Hamstere. Zēniem stafetēs starp 10 komandām 1. vieta Ventspils novada pirmajai komandai – E. Gūtmanis, R. R. Matisonam, K. Plotniekam, A. Vārpiņam. Pie godalgām šoreiz netika, bet komandā ļoti labi startēja Santa Osiņa, Gabriels Toms Kvecko, Inguna Vēvere, Luīze Daņiļēviča, Gatis Lukševics, Ričards Vrakins, Klāvs Bogdanovs, Edvards Ozols, Nils Cīrulis, Armands Bakanauskis.