Lielisku maču Baltijas Basketbola līgā aizvadījis ventspilnieks Māris Ļaksa, taču viņa pārstāvētā komanda no Igaunijas pilsētas Valgas savā laukumā tomēr atzina BK Jēkabpils pārākumu.

Pēc trim ceturtdaļām mājinieki bija vadībā ar 49:48, tomēr izšķirošajās desmit minūtēs krietni labāki bija viesi, svinot uzvaru ar 76:63. Ļaksa 24 minūtēs realizēja četrus no pieciem tālmetieniem, divus no četriem divpunktniekiem un vienu no diviem soda metieniem, gūstot 17 punktu. Ar četrām uzvarām deviņās spēlēs Valgas komanda septiņu vienību konkurencē šobrīd ieņem ceturto vietu savā apakšgrupā. Šodien C apakšgrupā maču izbraukumā ar Maskavas Dynamo aizvadīs cits ventspilnieks – Toms Leimanis – un Liepāja/Triobet.