Pilsētas basketbola čempionātā pirmajā zaudējumā iedzīvojušies pēdējo divu sezonu čempioni komandas Z/K Grifs basketbolisti, kas piekāpās Brīvostas pārvaldes spēlētājiem.

Pirmajās trīs ceturtdaļās ostinieki bija sakrājuši astoņu punktu pārsvaru, bet izšķirošajās desmit minūtēs nospēlēja krietni labāk par sāncenšiem, tiekot pie panākuma (92:72). Brīvostas basketbolisti krietni labāk nospēlēja aizsardzībā, liekot sāncenšiem pieļaut 24 kļūdas, un nesavtīgi uzbrukumā, kopumā atdodot 28 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem 22 punkti un 13 atlēkušās bumbas Aigaram Bertānam, 19 sameta Kārlis Lasmanis, bet pa 17 – Uģis Lasmanis (arī 8ab) un Edgars Silarājs (9rp). Čempioniem 19 punktu Mārtiņa Auna kontā, bet 18 guva Rolands Šteinbergs. Ostiniekiem tas bija ceturtais zaudējums tikpat daudz mačos, bet Grifs piedzīvoja pirmo zaudējumu pēc divām uzvarām.