Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā trīs uzvaru sērija pārtrūkusi Ventspils Augstskolas basketbolistiem, kas savā laukumā piekāpās vieniem no grupas līderiem RSU spēlētājiem.

Apskati foto!

Pirmais puslaiks aizritēja ļoti līdzīgā cīņā un noslēdzās ar viesu nelielu pārsvaru 35:30, bet izšķirošs izrādījās otrā puslaika sākums. Rīdzinieki to sāka ar izrāvienu 14:2, bet jaunie ventspilnieki attapās tikai ceturtdaļas izskaņā, krietni samazinot savus mīnusus. Tomēr spēku kārtīgam atbildes triecienam pietrūka. Lai gan 20 punktu deficītu izdevās samazināt pat līdz sešiem, mača beigas atkal pārliecinošāk aizvadīja viesi, sarūpējot VeA zaudējumu 78:66. Iespaidīgu maču aizvadīja Klāvs Čavars, kurš guva 17 punktus, izcīnīja tik pat atlēkušās bumbas, bloķēja sešus metienus un desmit reizes izprovocēja sāncenšus uz noteikumu pārkāpumiem. 19 punkti un 11 bumbas pie groziem Artūram Grīnbergam, bet Māris Grenēvics atzīmējās ar 15 punktiem.