Rīgā norisinājās Latvijas kausa 2. posma sacensības galda hokejā. Starp 70 dalībniekiem mūsu pilsētas godu aizstāvēja 15 spēlētāji no Jaunrades nama komandas un Ventspils galda hokeja kluba.

No mūsējiem kopvērtējumā visaugstāk šoreiz tika Aleksandrs Žernovojs, kas ierindojās 15. vietā. Edžum Kaņepam 17. vieta, bet Eliāns Ēdelis ierindojās par vienu vietu zemāk. No Rīgas posma mūsu spēlētāji atgriezās ar četrām medaļām.

Dāmu nominācijā otro uzvaru pēc kārtas svinēja Laima Kamzola, bet trešo vietu izcīnīja Elēna Rācenāja.

Veterānu konkurencē otrajā vietā ierindojās Žernovojs, bet trešajā – Raimonds Īša. Par posma uzvarētāju kļuva Atis Sīlis no Rīgas, otro vietu ieņēma rīdzinieks Edgars Caics, bet trešo – Jevgeņijs Zaharovs no Skrundas. Jau decembra sākumā mūsu galda hokeja meistari atkal dosies uz Rīgu, lai piedalītos Pasaules kausa posmā Rīgas kauss 2014, bet pirms tam notiks Jaunrades nama kausa izcīņas 1. posms.