Stendes mototrasē norisinājās plašas sacensības motokrosā kvadru bērnu klasēs, solo 50 cm3; 65 cm3; 85 cm3, Open divtaktu, 250 cm3 un 450 cm3 četrtaktu, kā arī retro klasēs.

Rudens motokrosā piedalījās arī seši Ventspils motokrosa entuziasti – Rihards Elpers, Dāvids Rjabovs, Dmitrijs Rjabovs, Ģirts Purviņš, Raitis Rijnieks un Otto Leinerts – un pārveda mājās divas medaļas. Zelta medaļu izcīnīja Dāvids Rjabovs, kas bija labākais Open divtaktu klasē, bet sudraba 65 cm3 klasē – Rihards Elpers. 250 cm3 klasē ar četrtaktu braucamo Dmitrijs Rjabovs divu braucienu summā ieņēma piekto vietu, bet par diviem pakāpieniem zemāk ierindojās Ģirts Purviņš. Neveiksmīgas sacīkstes izvērtās Raitim Rijniekam. Pirmo braucienu Raitis noslēdza piektajā vietā, bet otrajā piedzīvoja sāpīgu kritienu, kas ne tikai liedza pacīnīties par augstām vietām, bet beidzās ar izstāšanos no tālākās cīņas vispār. Otto Leinerts ar 450 cm3 četrtaktu motociklu divu braucienu summā izcīnīja sesto vietu.