Valsts čempioni "Ventspils" sestdien Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta kārtas centrālajā spēlē savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja "Jelgavu".

Dueļa rezultāts tika atklāts 30. minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja lietuvietis Simons Pauļus, bet 11 minūtes pēc otrā puslaika sākuma "Ventspils" komandas vadību dubultoja vēl viens leģionārs Čeiks Diaņē no Mauritānijas.

Kompensācijas laikā "Ventspils" futbolistam Eduardam Tīdenbergam no vārtu priekšas bija lieliska iespēja gūt arī komandas trešos vārtus, taču jelgavniekus no droša vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Kaspars Ikstens.

Uzvara šajā mačā ventspilniekus vēl vairāk pietuvinājusi čempionu titulam.

"Ventspils" komanda neuzvarēta ir jau desmit spēlēs pēc kārtas, turklāt līdz šim pēdējo zaudējumu tai sagādāja tieši "Jelgava", kas 8. augustā bija pārāka savā laukumā ar 1:0. Tikmēr jelgavnieki pirms tam pēdējos desmit mačos bija cietuši tikai vienu neveiksmi.

Pirms tam šosezon abu komandu divās citās tikšanās reizēs Jelgavā ar 2:1 uzvarēja viesi, bet Ventspilī tika fiksēts neizšķirts 0:0.