Iecavas novada Zorģos norisinājās Latvijas alternatīvās Motosporta asociācijas motokrosa turnīra noslēdzošais, desmitais, posms, uz kuru bija ieradušies 180 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Starp viņiem bija arī pieci Ventspils motokrosa entuziasti. 65 cm3 klasē Rihards Elpers izcīnīja trešo vietu posmā, ar ko pietika, lai kļūtu par uzvarētāju kopvērtējumā. Raitis Rijnieks iesācēju klasē pēdējā posmā palika uzreiz aiz goda pjedestāla, bet kopvērtējumā šajā klasē ieņēma otro vietu. Neveiksmīgs pēdējais posms izvērtās Rimantam Mironovičam, jo pēc vairākiem kritieniem abos braucienos viņš ierindojās 19. vietā, līdz ar to viņam 20. vieta čempionāta kopvērtējumā 78 dalībnieku konkurencē. Smagsvaru jeb 100+ klasē Juris Jansons Zorģu posmā ierindojās ceturtajā vietā, bet kopvērtējumā viņam nācās samierināties ar nedaudz zemāku – piekto. 125 cm3 klasē Armīns Kronbergs ieņēma astoto vietu, taču, tā kā viņš startējis tikai trīs čempionāta posmos, tad kopvērtējumā vien 30. vieta.