Latvijas U19 futbola izlase pārbaudes mačā savā laukumā ar 2:0 pieveica Azerbaidžānas vienaudžus. Jauniešu izlases sastāvā laukumā devās arī FK Ventspils pārstāvji, turklāt spēlēja rezultatīvi.

Tieši pēc Denisa Bezuščonoka sitiena mājinieki 84. minūtē atklāja rezultātu, bet otrie vārti tika gūti jau kompensācijas laikā. Mačā piedalījās arī Ņikita Koļesovs (nomainīts 46. minūtē) un Vitālijs Dubrovskis, kurš nospēlēja visu otro puslaiku.

Šodien abas komandas tiksies vēlreiz. Jāatgādina, ka šodien pirmo maču Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā aizvadīs Latvijas nacionālā izlase, viesos tiekoties ar Kazahstānas komandu. Izlases galvenais treneris Marians Pahars kandidātu lokā iekļāvis četrus ventspilniekus: Juriju Žigajevu, Antonu Kurakinu, Oļegu Timofejevu un Kasparu Dubru. Savukārt jau piektdien atsāksies Latvijas Virslīgas čempionāta spēles – FK Ventspils savā laukumā uzņems Rīgas Daugavu.