Pasaules jaunatnes olimpiādē, kas risinās Ķīnas pilsētā Naņdzjinā, jau pirmajā sacensību dienā svarcēlāja Rebeka Koha svara kategorijā līdz 48 kilogramiem izcīnīja 3. vietu.

Latvijas labākā svarcēlāja Rebeka Koha (16) starp pieteiktajām 12 dalībniecēm sezonas rangā stabili bija trijniekā un kotējās kā otrā. Rangā pirmo vietu ieņēma ķīniete Huihua Dzjana (16).

Olimpiādē mūsu sportiste savus trīs mēģinājumus raušanā īstenoja sekmīgi - 71, 73, 75. Tikmēr sacensību galvenā favorīte ķīniete savu pirmo piegājienu veica tad, kad pārējās sportistes savas iespējas jau bija izsmēlušas. Mūsu sportiste raušanā ieguva "mazo" sudrabu.

Grūšanā ventspilniece divus mēģinājumus veica sekmīgi - 86, 90, bet trešajā ar 94 kg nesekmīgi centās tikt priekšā vieglākajai ziemeļkorejietei. Tikmēr ķīniete pacēla pat 105 kilogramus un ļoti pārliecinoši nostājās uz pjedestāla augstākā pakāpiena. Koha grūšanā ieguva "mazo" bronzu, bet abu disciplīnu kopvērtējumā latviete izcīnīja 3. vietu.

16 gadīgās Kohas 165 kg summa ir Latvijas rekords.