Sporta skolas Spars svarcēlāji sekmīgi startējuši Saldus sporta skolas atklātajā čempionātā svarcelšanā, kurā izcīnījuši vairākas godalgotās vietas un uzstādījuši jaunu Latvijas rekordu.

Sacensībās Saldū piedalījās 15 sporta skolas Spars svarcelšanas nodaļas audzēkņi. Konkurenci mačos viņiem sastādīja Dobeles, Saldus un Ragaciema sportisti.

Labākos panākumus guva Dairis Tropiņš, kas izcīnīja pirmo vietu svara kategorijā līdz 33 kg (raušanā – 28 kg, grūšanā – 37 kg, kopsummā – 65 kg), aiz sevis otrajā pozīcijā atstājot vēl vienu mūsu svarcēlāju – Aivaru Domašius (raušanā – 26 kg, grūšanā – 32 kg, kopsummā – 58 kg). Svara kategorijā līdz 37 kg trešā vietā Edgaram Kalniņam (raušanā – 24 kg, grūšanā – 31 kg, kopsummā – 55 kg). Vēl vienu trešo vietu svara kategorijā līdz 45 kg izcīnīja Artūrs Domašius (raušanā – 34 kg, grūšanā – 40 kg, kopsummā – 74 kg). Jaunietēm Rebeka Koha ne tikai izcīnīja pirmo vietu, bet arī uzstādīja trīs Latvijas Republikas rekordus (raušanā – 36 kg, grūšanā – 50 kg, kopsummā – 86 kg).

Svara kategorijā līdz 50 kg sudraba godalga Vaivaram Tropiņam (raušanā – 41 kg, grūšanā – 53 kg, kopsummā – 94 kg). Otro un trešo vietu svara kategorijā līdz 62 kg attiecīgi izcīnīja Krists Kevrelis (raušanā – 60 kg, grūšanā – 72 kg, kopsummā – 132 kg) un Eliass Kevrelis (raušanā – 55 kg, grūšanā – 68 kg, kopsummā – 123 kg).Vēl viena zelta godalga tika Edgaram Tīfentālam svara kategorijā līdz 77 kg (raušanā – 91 kg, grūšanā – 112 kg, kopsummā – 203 kg), bet trešais šajā svara kategorijā bija Daniels Medveckis (raušanā – 58 kg, grūšanā – 85 kg, kopsummā – 143 kg).