Aizvadīts jau trešais „Kurland Bike Bench” Ventspils pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Par labākā sportista godu cīnījās 39 sacensību dalībnieki.

Sieviešu konkurencē absolūtajā vērtējumā spēcīgākā bija komandas „Libava” sportiste Karīna Grigorjeva, aiz sevis atstājot komandas biedri Montu Krastiņu un „Vikings PL” pārstāvi Oksanu Agadzanjanu.

Starp junioriem spēkā izveicīgākais bija Agnis Brigis no komandas „Apolons”, Artjoms Agadzanjans, pārstāvot komandu „Vikings PL”, izcīnīja 2. vietu, savukārt komandas „Ventspils Pašvaldības policija” sportists Elans Samulenoks ieguva 3. vietu.

Absolūtajā vērtējumā vīru grupā labākais bija komandas „Spēka Pasaule – Alūksne” sportists Deniss Haritesku, ļaujot 2. vietu iegūt Jurim Glanenko no komandas „Ventspils Magnuss” un trešo vietu izcīnīt Raimondam Liepiņam, pārstāvot komandu „Georgs 5 Spēka Klubs”.

Komandas „Ventspils Pašvaldības policija” sportisti Edmunds Andrups senioru grupā izcīnīja godalgoto 1. vietu, un Kaspars Tucs palika trešais, ļaujot komandas „Tukums” sportistam Aleksandram Korohovam iegūt 2. vietu.

Sacensībās piedalījās 10 komandas no dažādām Latvijas pilsētām. Komandas „Ventspils Pašvaldības policija” sportisti izcīnīja 1. vietu komandu kopvērtējumā. Godpilnajā otrā vietā palika komanda „Libava”, savukārt trešā spēcīgākā bija komanda „Apolons”.