Latvijas veterānu 51. sporta spēļu sacensībās šahā, kas risinājās Kuldīgā, piedalījās 22 komandas, un itin veiksmīgu turnīru aizvadīja ventspilnieki.

Šahisti bija sadalīti pa vecuma grupām un pēc Šveices sistēmas sacentās septiņās kārtās ar saīsinātu laika kontroli. No ventspilniekiem vislabāk startēja Kārlis Sproģis, kurš grupā 70+ ar pieciem punktiem ieņēma piekto vietu. Jānis Isakovs 50+ grupā ar 4,5 punktiem bija sestais, tieši tāpat kā 60+ grupā ar četriem punktiem Jurijs Novožeņins.

Pārējie divi Ventspils komandas pārstāvji Juris Neimanis (70+) un Uldis Skolmeisters (60+) ieguva 3,5 punktus un savās grupās ierindojās turnīra tabulas vidusdaļā. Komandu vērtējumā ventspilnieki ieņēma diezgan augsto astoto vietu.