Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ceturtdaļfināla sēriju ar uzvaru sākuši "Ventspils Augstskolas"  un "Baltijas Tranzīta servisa" basketbolisti, kas pie panākumiem tika savā laukumā. Pusfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divās spēlēs.

Studentu un pārdaugaviešu spēlē pēc līdzīgā mača sākuma, pirmie izrāvienu veica ventspilnieki, viena punkta deficītu (13:14) pārvēršos sešu punktu pārsvarā (20:14). Līdz pirmajam pārtraukumam Andra Gūtmaņa komanda ne vien nosargāja vadību, bet arī pārsvaru palielināja - pēdēja uzbrukumā tālmetienu realizēja Klāvs Čavars, panākot 25:16. Otrajā ceturtdaļā viesiem laiku pa laikam izdevās pietuvoties, bet laukuma saimnieki savus vājuma brīžus allaž ātri pārvarēja. Pēc pirmā puslaika komandas joprojām šķīra deviņi punkti 41:32.

Līdz trešās desmitminūtes vidum mājinieki tika pat pie +15 (58:43), tomēr tās izskaņā rīdziniekiem savu punktu deficītu izdevās samazināt līdz tādam, kurš vēl ļāva cerēt uz izglābšanos. "VeA" izšķirošo ceturtdaļu sāka ar desmit punktu pārsvaru (63:53), ko laiku pa laikam arī izdevās palielināt, tā neļaujot viesiem sarūptēt intriģējošās mača beigas. "Pārdaugavas" spēlētāji gan centās kaut ko vēl gābt, tuvāk arī tika, taču lielākiem darbiem nedz laika, nedz spēku nepietika. "VeA" ceturtdaļfinālu sāka ar uzvaru 81:76.

"VEF kadetiem" izslēgšanas mačos jāspēlē bez Anžeja Pasečņika, Kristapa Pļavnieka un Inga Jakoviča, kuri pieteikti lielā VEF rindās. Tomēr līderu trūkums netraucēja pārvarēt astotdaļfinālu, kur pretī stājās "Vidzemes Augstskola" (2-1). "Kadeti" turpināja izslēgšanas spēļu turnīru, uzsākot ceturtdaļfināla sēriju pret regulārās sezonas labāko komandu BTS.

Neraugoties uz favorītu statusu, BTS sāka maču bēdīgi - viesi sāka ar 14 punktiem pēc kārtas, bet pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 23:7. Arī otrajā ceturtdaļā spēles gaita strauji nemainījās, taču pamazām mājinieki tuvojās. Puslaikā 29:35, bet pēc lielā pārtraukuma pārliecinoši aizvadīta trešā ceturtdaļa, pārņemta vadība un pēdējās desmit minūtēs tā nostiprināta - 80:68.