Basketbola klubs "Ventspils" sestdien "Mastercard" Baltijas Basketbola līgas (BBL) kausa turnīra spēlē par trešo vietu ar rezultātu 82:56 pārliecinoši uzvarēja Tallinas "Kalev/Cramo" vienību.

Spēli veiksmīgāk iesāka "Ventspils" basketbolisti, kuri pirmās ceturtdaļas vidū jau bija vadībā ar 13:4. Arī turpmāko spēles gaitu kontrolēja ventspilnieki, kuri uzvarēja pirmo ceturtdaļu ar 31:14 .

Otrajā ceturtdaļā "Ventspils" turpināja palielināt rezultātu un atrauties no "Kalev/Cramo", otrā ceturtdaļa noslēdzās 48:28 - ventspilnieku labā.

Komandām atgriežoties no pārtraukuma, spēles gaita nemainījās, "Ventspils" basketbolisti turpināja iesākto un svinēja uzvaru visā mačā ar 82:56.

Savukārt fināla spēlē Igaunijas basketbola komanda Tartu "Rock" par pirmo vietu ar rezultātu 61:57 uzvarēja Lietuvas klubu Viļņas "Lietuvos rytas" vienību.

Kā ziņots, piektdien BBL "Mastercard" kausa pusfināla spēlē "Venstpils" komanda ar 63:82 piekāpās "Lietuvos rytas".

Citā pusfināla mačā "Rock" komanda ar 73:54 uzvarēja "Kalev/Cramo" vienību.