Spānijas pilsētā Sansebastjanā notika 9. Eiropas čempionāts vieglatlētikā veterāniem telpās, kurā ar labiem panākumiem piedalījās mūsu pilsētas seniori.

No Ventspils Eiropas čempionātā piedalījās Austra Reinberga, Uģis Lasmanis, Ilga Buntika, Valdis Cela, Dace Brakanska un Gatis Brakanskis, bet kopumā čempionātā piedalījās aptuveni 3500 dalībnieki. Ventspilniekiem izdevās izcīnīt 3 zelta un 3 sudraba medaļas. Latvijas komanda ieguva 21 medaļu - 6 zelta, 8 sudraba, 7 bronzas un 33 valstu kopvērtējumā ieņēma 15. vietu.

Austra Reinberga (foto) kļuva par Eiropas čempioni 60 m skriešanā (12,69 – EČ rekords) un lodes grūšanā (6,79m). Valdis Cela zelta medaļu ieguva kārtslēkšanā (3,20m – EČ rekords), palika otrais tāllēkšanā (4,85m), bet augstlēkšanas sacensībās ar rezultātu 1,48m ierindojās 4.vietā.

Uģis Lasmanis augstlēkšanā pārvarot 1,84m augstumā novietoto latiņu kļuva par Eiropas vicečempionu. Pieccīņas sacensībās ar 3756 punktiem Uģis spēja izcīnīt 5.vietu.

Dace Brakanska kļuva par Eiropas vicečempioni trīssoļlēkšanas sacensībās, aizlecot 8,10 metrus.

Ilga Buntika ieguva divas 6.vietas šķēpmešanā un 5km soļošanā, kā 7.vietu lodes grūšanā, 8.vietu diska mešanā un 9.vietu 3km soļošanā, bet Gatis Brakanskis 1500m skriešanas finālā gan neiekļuva un kopsummā ieņēma 15.vietu.