Baltijas Basketbola līgā BK "Ventspils" izcīnīja trešo uzvaru četrās spēlēs, ar 103:76 pārspējot "Parnu" vienību. Ventspilnieku rindās pa 15 punktiem guva Artūrs Bērziņš un Donalds Simss.

Spēli mazliet labāk iesāka viesi, Rāpam un Rādikam panākot +4 (6:2) pēc divām nospēlētām minūtēm. Arī turpinājumā Pērnavas komanda spēja saglabāt šo nelielo vadību, tomēr ceturtdaļas vidū Bērziņa un Meiera ventspilnieki izvirzījās vadībā (14:13). Mājinieku garie spēlētāji turpināja palielināt komandas pārsvaru, tomēr ceturtdaļas beigās Matuļoņa un Evarta tālmetieni rezultāta starpību krietni samazināja – pēc pirmās ceturtdaļas ventspilniekiem +2 (25:23).

Otro ceturtdaļu ar 6:0 iesāka ventspilnieki, bet līdz ceturkšņa vidum mājinieku pārsvars sasniedza jau +10. Pēdējās trīs minūtes Ventspils klubs uzvarēja ar graujošo ar 15:3 un visu puslaiku ar 57:36. Artūrs Bērziņš pirmajā puslaikā guva jau 12 punktus, savukārt Pērnavas kluba labā 10 punktus sameta Osvalds Matuļonis.

Trešo ceturtdaļu nedaudz veiksmīgāk iesāka viesi, Pečukēvičam un Rādikam samazinot mājinieku pārsvaru līdz 15 punktiem. Spēles turpinājumā ventspilnieki atsāka palielināt savu pārsvaru, veiksmīgi iesaistoties jaunajiem Gražulim un Pinetem. "Parnu" pēdējās trīs minūtēs guva septiņus punktus pēc kārtas, un pirms izšķirošā ceturkšņa ventspilniekiem 17 punktu pārsvars (74:57).

Ceturto ceturtdaļu ventspilnieki iesāka ar septiņiem punktiem pēc kārtas un "Parnu" komandas minūtes pārtraukumu. Mājinieki turpināja dominēt, panākot pat +30 (89:59) ceturkšņa vidū. Līdz mača beigām gan ventspilnieki lielo vadību nenoturēja, uzvarot "tikai" ar 103:76. Uzvarētāju labā pa 15 punktiem guva Artūrs Bērziņš un Donalds Simss, savukārt zaudētāju rindās ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Osvalds Matuļonis.

Turnīra tabulā ar trim panākumiem ventspilnieki tagad panākuši pirmajā vietā esošo "Barons kvartāls", taču rīdzinieki izspēlējuši par maču mazāk. Jau piektdien BK "Ventspils" savā laukumā tiksies ar Lietuvas "Lietkabelis".