Virslīgas Ziemas kausā grupu turnīru bez zaudējumiem pabeiguši FK Ventspils futbolisti, kas pēdējā kārtā cīnījās neizšķirti 1:1 ar FC Jūrmala komandu.

Iepriekšējās divās spēlēs ventspilnieki bija tikuši pie panākumiem, kas nozīmēja, ka komanda jau garantējusi vietu turnīra pusfinālā, tāpēc šoreiz treneri nolēma dot iespēju sevi parādīt komandas tuvākajām rezervēm. Tāpat tika pārbaudīti divi potenciālie jaunpienācēji.

Pirmā puslaika beigās rezultātu atklāja Eduards Tidenbergs, kuram tie bija otrie vārtu turnīrā. Jau otrā puslaika piektajā minūtē jūrmalniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu, kad precīzi sita viņu japāņu leģionārs Hideaki Takeda. Atlikušajā laikā cīņa vairāk risinājās laukuma vidū, tāpēc ne īpaši bīstamu momentu, ne vārtu guvumu vairs nebija.

FK Ventspils kontā pēc trim mačiem ir septiņi punkti, kas ļauj triumfēt A grupā un, tāpat kā čempionvienībai Daugavai, iekļūt turnīra pusfinālā. Tuvāko divu dienu laikā tiks izspēlētas arī atlikušās divas B apakšgrupas spēles, pēc kurām kļūs skaidri pusfinālu spēļu pāri, kuri risināsies jau šajā nedēļas nogalē.