Aizvadītas kārtējās spēles Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā, un pie uzvaras tikuši gan Rodeo, gan Saldus/PRYOR spēlētāji.

Aizraujošākā cīņa risinājās starp Rodeo un Dundagu, kurā pirmie spēja atspēlēt divu vārtu deficītu un izraut uzvaru ar 4:3. Dundagas hokejisti mača 24. minūtē izvirzījās vadībā pat ar 3:1, tomēr nepilnās deviņās minūtēs ielaida trīs vārtus un cieta zaudējumu ar 3:4.

Uzvarētājiem divus vārtus (arī uzvaras) guva Renārs Vaitkuss, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja arī Dāvis Delvers un Viesturs Šauriņš. Zaudētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Mārtiņš Vahšteins, Miks Naglis un Edgars Gricinskis. Čempionāta otrajā cīņā Saldus/PRYOR hokejisti pārliecinoši ar 8:1 apspēlēja Ventspils novada hokeja klubu. Saldus labā ar hat trick izcēlās Andis Bērziņš, bet Jurģim Zukas, Indulim Blīgznam, Sendijam Solovjovam, Jānim Kozlovam un Jurģim Balodim pa vienam precīzam metienam. Savukārt goda vārtus novada komandas labā guva Elvijs Ziemelis.