Sporta skolas Spars vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Kokneses kausa izcīņas sacensībās mešanas disciplīnās – A, B un C vecuma grupās.

A vecuma grupā (95.–96. dz.g.) pie divām zelta medaļām tika Elīza Šubrovska (trenere Mārīte Alaine), kura palika nepārspēta lodes grūšanā (12,34 m) un diska mešanā (28,49 m). Bronzu diska mešanā ieguva vēl viena mūsējā Sigita Reitere (Agris Paipals), kura uzrādīja rezultātu 21,10 metri.

B grupā (97.–98. dz.g.) otrais šķēpa mešanā palika Gints Grebis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kura iespētais – 43,56 metri. Vēl vienu sudrabu šķēpa mešanā C grupā (99.–2000. dz.g.) izcīnīja Kristiāns Šefanovskis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 46,98 m.