No 16. līdz 25. augustam trīs valstu Vācijas, Čehijas un Polijas pilsētās Zittau – Hradek – Bogatynia notiek 18. Eiropas čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kur ar lieliskiem panākumiem startē mūsu pilsētas sportisti. Ventspilnieku kontā jau trīs zelta un viena sudraba godalga.

Austra Reinberga ar jaunu Eiropas rekordu 20,46 sek. 100m distancē kļuva par zelta medaļas ieguvēju savā vecuma grupā. Otru zelta medaļu Austra ieguva lodes grūšanas sacensībās, kurās ar rezultātu 7,10m viņa uzvarēja ar jaunu pasaules rekordu.

Uģis Lasmanis savā vecuma grupā kļuva par Eiropas čempionu augstlēkšanas sacensībās pārvarot 1,90m augstumā novietoto latiņu. Šis sasniegums ir arī jauns Latvijas rekords viņa vecuma grupā.

Desmitcīņas sacensībās Valdis Cela ar 6171 punktu izcīnīja 2. vietu savā vecuma grupā.

Savukārt no citiem startējušajiem Ilga Buntika 5km soļošanas sacensībās ieguva 7. vietu.