Latvijas III olimpiādē medaļu klāstu papildinājusi Ventspils pilsētas komanda, kuras rēķinā nu ir arī augstākā kaluma godalga.

Jau ziņojām, ka pirmo medaļu Ventspils komandai izcīnīja Mārtiņš Trautmanis, kurš šosejas riteņbraukšanas sacensībās, 25km individuālajā braucienā izcīnīja 3.vietu.

Pie divām medaļām tikuši kanoe airētāji, kuri startē Limbažos. Zelta medaļu izcīnīja Dagnis Iļjins, kurš palika nepārspēts 1000m kanoe vieniniekos. Bronzas medaļu izcīnīja Krišs Jansons un Mārtiņš Burkovskis, kuri izcīnīja bronzas godalgas 1000m kanoe divniekos.

Savas sacensības Liepājā šodien turpinās futbolisti  (jācīnās par otro vietu grupā un bronzas finālu), bokseris Nikolajs Grišuņins, peldētāji un tenisisti, bet uzsāks stenda šāvēji un basketbolisti. Ar lielu interesi tiek gaidīti vieglatlētu starti.

Limbažos savus startus turpinās smaiļošanas un kanoe pārstāvji, Usmā golferi, bet Ventspilī savas cīņas uzsāk pārējo sporta veidu pārstāvji.

Pie vienas sudraba medaļas olimpiādes pirmajā dienā tika arī Ventspils novada komanda.

Sacensību norises vietas Ventspilī:

Olimpiskais centrs „Ventspils”

• Taekvondo – basketbola hallē 7. jūlijā plkst.10:00;
  • Loka šaušana – stadionā 8. jūlijā plkst. 10:00;
  • Mākslas vingrošana – basketbola hallē 7. jūlijā plkst.11:00 un 8. jūlijā plkst. 11:00;
  • Sporta vingrošana – vingrošanas zālē  7. jūlijā plkst.12:00;    8. jūlijā plkst. 12:00.

Sporta nams „Centrs”

• Svarcelšana – 7. jūlijā plkst. 12:00 un 8. jūlijā plkst. 11:00;
  • Ložu šaušana – sporta nams „Centrs” un Ventspils 6.vidusskola 7. jūlijā plkst. 9:00; 8. jūlijā plkst. 9:00.

Piedzīvojumu parkā:

• BMX riteņbraukšana – Piedzīvojumu parkā BMX trasē 7. jūlijā plkst. 14:00;
  • MTB riteņbraukšana – starts Piedzīvojumu parkā  8. jūlijā plkst. 11:00.

Šosejas riteņbraukšana 7. jūlijā plkst. 10:00 (grupas brauciens starts Ventspils-Rīga šosejas 7.kilometrā).